אופטימליט

תוכנת נועם

תוכנת ניהול משרד של קצין בטיחות בתעבורה

קצין בטיחות בתעבורה עמוס בעבודת ניירת, ניהול תיקי כלי רכב ונהגים, מעקב אחר מועדי חידוש רישיונות, ביטוחים ומסמכי חובה שונים ומגוונים. הניהול היומיומי דורש סדר וארגון, ביצוע פעולות בשטח ומעקב שוטף. קבוצת אופטימליט שמה לה למטרה לייעל את העבודה ולחסוך זמן וכסף! אספנו את הידע והנסיון הרב שצברנו כמשרד קצין בטיחות בתעבורה ופתחנו את תוכנת "נועם בטיחות תעבורתית" תוכנה שעוזרת לנו לנהל את פעילות המשרד בקלות ויעילות, חוסכת זמן בביצוע מעקב שוטף ומרכזת את כל המידע על הלקוחות והדוחות במקום אחד, כך שנוכל להתרכז במה שחשוב באמת – בטיחות כלי הרכב ועוברי הדרך, עכשיו גם אתם יכולים ליהנות מכל הטוב הזה ולנהל את המשרד בקלות!

למה לעבוד עם תוכנת ״נועם בטיחות תעבורתית״

אייקון

פשוטה וידידותית למשתמש, אין צורך בחיבור לרשת האינטרנט

אייקון

מותקנת בטאבלט ומאפשרת עבודת שטח כמו גם עבודה במשרד

אייקון

מאפשרת צילום מסמכים וצירופם לתיקיות הרלוונטיות בקלות

אייקון

ניתוח מידע והפקת דוחות כגון: דוח נהגים וכלי רכב בחברה, דוח טכוגרף ועוד

אייקון

מעקב והתראות למועדי ביקורת של קצין בטיחות, מועדי חידוש רישיונות ומסמכי חובה אחרים

אייקון

מתאימה במיוחד למשרד עצמאי לפיקוח בטיחות בתעבורה

פיצ׳רים עיקריים

תוכנת ניהול משרד קציני בטיחות

חיפוש מתקדם וממוקד

כתוכנת ניהול משרד קציני בטיחות, ניתן לבצע חיפוש לפי שם לקוח (מוביל או חברה) כאשר תחת כרטיס לקוח מופיעים כל הנהגים והרכבים שיש ברשותו.

עריכת כרטיס לקוח

ניתן להוסיף או להעביר לארכיון כלי רכב/נהגים לכל לקוח , לעדכן פרטי החברה, לקבל טפסים למילוי או להוציא דו"חות. לכל מספר רישוי ניתן לעדכן פרטי הרכב ונוהג ברכב: קילומטראז', תוקף רישיונות ומסמכים, לייבא מסמך מצולם לתוך תיקיית הרכב ועוד.

עריכת כרטיס לקוח
גישה לטפסים שימושיים

גישה לטפסים שימושיים

בלחיצת כפתור ניתן לקבל גישה לכל הטפסים שתצטרכו, טופס ביקורת משאית או נגרר, טפסי הדרכות, טופס מבחן נהיגה מעשי וכו'.

עדכון תוצאות בדיקת ״טכוגרף״

ניתן למלא תוצאות של בדיקת דפי טכוגרף מבנה הטופס מאפשר לסמן כ"תקין" טכוגרף בכל החודש ולבחור ולסמן כ"חריג" רק ימים בהם נמצאו חריגות בשעות נהיגה או במהירות נסיעה.

עדכון תוצאות בדיקת ״טכוגרף״
התראות ומעקב שוטף

התראות ומעקב שוטף

קבלת התראות כ-30 יום לפני שפג תוקפם של רישיונות ומסמכים שדורשים מעקב. כמו כן, ניתן לבצע חיתוך בסיס נתונים לפי כל אחד מהפרמטרים (לדוגמה: תוקף רישיון רכב, תוקף רישיון נהיגה וכו') ולקבל רשימות כלי רכב או נהגים שתוקף רישיונם ייפוג בשבוע הקרוב או בחודש הקרוב או לפני תאריך שנבחר.

וי

לקביעת פגישת דמו

השאירו פרטים ונחזור אליכם